Çarşamba, 28 Mart 2012 07:40

YAZAR OL!

Yazan
Öğeyi Oyla
(12 oy)

MühendislikEğitimi.Com sitesinin kuruluş amacı, tüm mühendislik bölümleri derslerinin içeriklerini oluşturmak, geliştirmek, çeşitli kaynaklardan derlenen ders içeriklerini, soruları ve projeleri paylaşmak, ders anlatımlarını görsel eğitim videoları şeklinde yayınlamak ve online mühendislik eğitimine katkıda bulunmaktır. 

Bu hizmet  tüm öğrencilere ve ziyaretçilere tamamen ücretsiz olarak  verilmektedir ve verilecektir. Bu sebeple sizlerden sitemize içerik ekleyerek katkıda bulunmanızı rica ediyoruz.

Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece muhendislikegitimi.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm içerikler yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.

Telif Hakkı Hakkında: Yazarlar tarafından eklenen içeriklerin telif hakları ve sorumlulukları kendilerine  aittir.

İletişim:bilgi[at]muhendislikegitimi.com

Okunma 13432 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 31 Mart 2012 18:21
Bu kategoriden diğerleri: MÜHENDİSLİK EĞİTİMİ HAKKINDA »