GÖRSEL EĞİTİM VİDEOLARI

GÖRSEL EĞİTİM VİDEOLARI

Alt Kategoriler

JAVA EĞİTİM VİDEOLARI (12)

Bu bölümde sizlere JAVA pgoramlama dilinin görsel video eğitimi ile anlatımını sunuyoruz. Elimizden geldiğinde bu alana katkı sağlayacağız.  Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Devam...

UZAKTAN EĞİTİM MATERYAL GELİŞTİRME (2)

Bu bölümde sizlere uzaktan eğitimde kullanılacak materyallerin hazırlanmasında kullanılan programınların eğitim videolarını sunuyoruz. Elimizden geldiğinde bu alana katkı sağlayacağız.  Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Devam...

VİSUAL C# GÖRSEL VİDEO DERSLERİ (37)

Bu bölümde Visual C# 2005 (C sharp) video dersleri bulunmaktadır. Dr. Barış GÖKÇE tarafından ekran yakalama programları ile toplam 740 dakikalık eğitim videosu çekimi yapılmış ve 120 dakikalık 10 adet temel uygulama video anlatımı yapılmıştır. Toplamda 860 dakikalık video çekimi yapılmıştır. C# video dersleri aşağıdaki konu başlıklarını içermektedir. Aşağıdaki konu başlıklarına tıklayarak C# uygulama videolarını izleyebilirsiniz. Her türlü soru, öneri, destek ve eleştirileriniz için Dr. Barış GÖKÇE ile İLETİŞİM bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Devam...

MİCROSOFT WORD 2010 GÖRSEL VİDEO EĞİTİMİ (11)

Bu bölümde A'dan Z'ye Microsoft Word 2010 görsel eğitim videoları bulunmaktadır. Dr. Barış GÖKÇE tarafından ekran yakalama programları ile toplam 257 dakikalık video çekimi yapılmıştır. Aşağıdaki konu başlıklarına tıklayarak Microsoft Word 2010 eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Her türlü soru, öneri, destek ve eleştirileriniz için Dr. Barış GÖKÇE ile İLETİŞİM bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Devam...

MİCROSOFT EXCEL 2010 GÖRSEL VİDEO EĞİTİMİ (12)

Bu bölümde A'dan Z'ye Microsoft Excel 2010 görsel eğitim videoları bulunmaktadır. Dr. Barış GÖKÇE tarafından ekran yakalama programları ile toplam 264 dakikalık konu anlatımı ve 165 dakikalık uygulama video çekimi yapılmıştır. Toplam 429 dakikalık video anlatımı yapılmıştır. Aşağıdaki konu başlıklarına tıklayarak Microsoft Excel 2010 eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Her türlü soru, öneri, destek ve eleştirileriniz için Dr. Barış GÖKÇE ile İLETİŞİM bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Devam...

MİCROSOFT EXCEL 2007 UYGULAMA VİDEO EĞİTİMİ (7)

Bu bölümde Excel 2007 ile yapılmış temel uygulama videoları bulunmaktadır. Dr. Barış GÖKÇE tarafından ekran yakalama programları ile toplam 165 dakikalık uygulama video çekimi yapılmıştır. Uygulamalar aşağıdaki konu başlıklarını içermektedir. Aşağıdaki konu başlıklarına tıklayarak Microsoft Excel 2007 uygulama videolarını izleyebilirsiniz. Her türlü soru, öneri, destek ve eleştirileriniz için Dr. Barış GÖKÇE ile İLETİŞİM bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Devam...

MİCROSOFT POWERPOİNT 2010 GÖRSEL VİDEO EĞİTİMİ (8)

Bu bölümde A'dan Z'ye Microsoft PowerPoint 2010 görsel eğitim videoları bulunmaktadır. Dr. Barış GÖKÇE tarafından ekran yakalama programları ile toplam 170 dakikalık video çekimi yapılmıştır. Aşağıdaki konu başlıklarına tıklayarak Microsoft PowerPoint 2010 eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Her türlü soru, öneri, destek ve eleştirileriniz için Dr. Barış GÖKÇE ile İLETİŞİM bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Devam...

MİCROSOFT ACCESS 2010 UYGULAMA VİDEO EĞİTİMİ (11)

Bu bölümde Microsoft Access 2010 görsel eğitim dersleri bulunmaktadır. Dr. Barış GÖKÇE tarafından ekran yakalama programları ile video çekimi yapılmıştır. Microsoft Access 2010 eğitim videolarını aşağıda yer alan kategorilerden izleyebilirsiniz. Her türlü soru, öneri, destek ve eleştirileriniz için İLETİŞİM bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Devam...

JOOMLA GÖRSEL VİDEO DERSLERİ (13)

Bu bölümde A'dan Z'ye Joomla İçerik Yönetim Sistemi görsel eğitim videoları bulunmaktadır. toplam 180 dakikalık video çekimi yapılmıştır. Aşağıdaki konu başlıklarına tıklayarak Joomla dersleri eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Her türlü soru, öneri, destek ve eleştirileriniz için Dr. Barış GÖKÇE ile İLETİŞİM bölümünden irtibat kurabilirsiniz.

Devam...

ENDÜSTRİYEL OTOMASYON - DELTA PLC (5)

Bu kategori de Endüstriyel Otomasyon ve Delta PLC görsel ders ve dökümanları bulabilirsiniz.

Devam...

OPTİK DEĞERLENDİRME PROGRAMI (2)

Afyon Kocatepe Üniversitesi Optik Değerlendirme Programı Eğitim Videosu.

Devam...

FRONTPAGE İLE WEB SAYFASI TASARIMI (9)

Frontpage ile basit web sayfası tasarımı.

Devam...

MİCROSOFT POWERPOİNT 2003 (2)

Microsoft Powerpoint 2003 ile sunu hazırlama görsel eğitim materyalleri.

Devam...

DREAMWEAVER CS6 GÖRSEL VİDEO (7)

Dreamweaver CS6 Görsel Video Eğitimlerini bulabilirsiniz. 

Devam...